Skip to content

Ze swiata architektury – IE Master w zarządzaniu architekturą i projektowaniu oraz IE Master in Work Space Design present

3 miesiące ago

213 words

Chcesz być sławny. Peter Murray dzieli się swoimi 7 zasadami projektowania wiadomości dla architektów.
Współprojektowanie obszaru roboczego .
Oliver Marlow wyjaśnia Metodę TILT, jego wizję przeszłości, teraźniejszość i przyszłość obszaru roboczego oraz sposób, w jaki dotyczy on ludzi.
Ta seria internetowych kursów mistrzowskich i konferencji służyła jako forum dla studentów do udziału w otwartych dyskusjach między naukowcami, krytykami, niezależnymi profesjonalistami, przedsiębiorcami, kuratorami i działaczami kulturalnymi.
IE School of Architecture & Design jest jedną z wiodących szkół architektury w Europie.
Dzięki wyjątkowemu połączeniu wzornictwa, innowacji i zarządzania, IE School of Architecture & Design rozszerza granice tradycyjnej edukacji architektonicznej.
IE przyjmuje studentów, którzy poszukują wyzwań i aspirują do tego, aby stać się liderami w dynamicznym świecie architektury i wzornictwa.
Master in Architectural Management and Design łączy zarządzanie z zaawansowanymi studiami projektowymi, umożliwiając uczestnikom pogłębienie wiedzy na temat relacji między tymi dwoma obszarami.
Master in Work Space Design łączy studia strategii projektowania z kulturą organizacyjną biznesu.
Studenci w ramach programu zdobędą umiejętności i wiedzę potrzebną do ustalenia pozytywnych związków między projektowaniem przestrzeni roboczej, indywidualnymi potrzebami, technologią i biznesem.
[przypisy: kocborowo, neonet pszczyna, produkcja cementu ]

Powiązane tematy z artykułem: kocborowo neonet pszczyna produkcja cementu