Skip to content

Budownictwo i architektura : Propozycja McAdam Architekci dla rozwoju wielofunkcyjnego w Soczi

3 miesiące ago

327 words

Dzięki uprzejmości McAdam Architects McAdam Architects, w ramach joint venture z moskiewskim Ginzburg Architects, został zakwalifikowany na 40 000 m2 mieszanego wykorzystania,.
Sputnik.
wielopiętrowy rozwój w kurorcie Soczi (region Krasnodar), na wybrzeżu Morza Czarnego, w południowej Rosji.
Projekt.
75m znajduje się w formalnej scenerii parku, wzdłuż bulwaru Kurortny Prospekt, głównego bulwaru w Soczi i na widocznym podwyższeniu, z widokiem na główny port i przystań.
Ta pierwszorzędna lokalizacja zapewnia przełomową lokalizację rozwoju, jako symboliczną bramę do miasta i latarnię morską do pierzei wybrzeża.
Dowiedz się więcej o tym projekcie po przerwie.
Schemat mieszany składa się z dwupoziomowego podwyższonego cokołu, w tym kompleksu handlowo-rozrywkowego, na trzech poziomach piwnicy, z dwiema podobnymi do slinky 19-kondygnacyjnymi wieżami z wyżej wymienionymi apartamentami.
.
Dzięki uprzejmości McAdam Architects Element detaliczny / rozrywkowy, który jest wymagany w skrócie, sprytnie wykorzystuje sekcję, aby pomieścić kino w obrębie pół piwnicy, aby zmniejszyć wpływ rozwoju na otoczenie parku.
Intencją projektu jest włączenie ukośnego parku krajobrazowego, jako serii tarasów do jedzenia na świeżym powietrzu na dachu i na poziomie złożonej restauracji.
W ten sposób publiczne trasy z parku do mariny stają się centrami handlowymi na poziomie gruntu i dachu.
.
Dzięki uprzejmości McAdam Architects Obie proponowane wieże zapewniają zakwaterowanie dla 220 apartamentów z obsługą, od najwyższych poziomów od 90 m2 do 360 m2.
.
Dzięki uprzejmości McAdam Architects Tanya Kalinina, dyrektor firmy McAdam, mówi: Splątana estetyka nieregularnego, ułożonego w stos radialnego planu, pozwala na maksymalizację przestrzeni oraz unikalne konfiguracje balkonów i jednostek dla widoków wszechstronnych.
Istnieje również korzyść z głębokich elementów cieniujących na przeszklone fronty mieszkalne, które są potencjalnie skonfigurowane do ścieżki słońca i wież.
bliskość do siebie..
.
Dzięki uprzejmości firmy McAdam Architects, falisty charakter białych balkonów przeciwko oszkleniu typu back-back stanowi delikatne odniesienie do morza.
ona dodaje.
[hasła pokrewne: chemifarb, psk4 lublin, diason łódź ]

Powiązane tematy z artykułem: chemifarb diason łódź psk4 lublin