Skip to content

Budownictwo i architektura : AD Round Up: Restaurants Part VII

3 miesiące ago

367 words

Myślisz o wyjściu na przekąskę dziś wieczorem.
Oto pięć wspaniałych restauracji, które zainspirują Cię! Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Restauracja Cave / Koichi Takada Architects Zmieniamy sposób, w jaki jemy i rozmawiamy w restauracjach.
Jakość akustyczna restauracji przyczynia się do komfortu i satysfakcji z posiłku.
Eksperymentowaliśmy z poziomami hałasu w odniesieniu do komfortu jadalni i atmosfery, jaką może stworzyć środowisko przypominające jaskinię.
Profile drewniane generują klimat studyjnej atmosfery i przyjemny hałas .
rozmowy kulinarnej, oferując bardziej intymne wrażenia, a także wizualnie interesujące i złożone otoczenie (czytaj więcej.) Restauracja Boca del Lobo / Jose Maria Saez i Daniel Moreno Interwencja zapewnia ciągłość restauracji i jest pokazana jako prezentacja do obejrzenia i bądź widoczny.
Podłoga działa tak samo jak platforma, sceneria i miejsce do siedzenia.
Na zewnątrz metalowa ramka stanowi ramy działań wewnętrznych, które przecinają istniejące drzewo, drzewo, które staje się obiektem o ikonicznej obecności.
Projekt intensyfikuje wszystkie istniejące, jak drzewa, lub przetwarza się prawie w całości (czytaj więcej.) Commerce / TWS i Partnerzy Projekt jest funkcjonującym klubem wykonawczym do użytku prywatnego biznesu i symbolem ustanowienia i prestiżu dla firmy będącej właścicielem.
Znajdujące się na najwyższym piętrze w ich centrali, biurowej wieży, ten klub będzie miał kilka funkcji, takich jak; jadalnia, bar tepanyaki, drink bar, salon z winami i cygarami, z kilkoma prywatnymi salami konferencyjnymi (czytaj dalej.) Restauracja Theodor / SO Architektura W sercu Tel Awiwu, obok Rothchild Street i wpisanego na światowe dziedzictwo białego miasta, w środku budynek z lat 30-tych, nowy oddział Theodor Café -Bistro.
Podobnie jak inne Theodore Café Bistro w Ramat Ishay, w Tel Awiwie, jest również miejscem kultury (czytaj więcej.) Restauracja Get & Go / Andres Remy Arquitectos Wyzwanie przedstawione dla biznesu opiera się w zasadzie na programowanej restrukturyzacji przestrzeni, zachowując architektoniczne elementy istniejące i nadając im jednocześnie szczególny charakter, w którym nowe łączą się z istniejącymi, poprzez interwencje, które definiują te nowe elementy w ramach odnowionego środowiska architektonicznego (czytaj więcej.)
[podobne: stal bud skoczów, psk4 lublin, mieszaniny eutektyczne ]

Powiązane tematy z artykułem: mieszaniny eutektyczne psk4 lublin stal bud skoczów